KARAMAN ÇÖPLÜĞÜ VAHŞETİ… YIL 2015 HABER 2. BÖLÜM

KARAMAN ÇÖPLÜĞÜ VAHŞETİ… YIL 2015 HABER 2. BÖLÜM

sad-1506954_960_720

Karaman Urgan çöplüğünde sayısız köpek ölüsü olduğuna dair olan dün yayınladığımız haberin 2015 de basına konu olan haberinin 2. kısmı.
Bu haberde gene aynı çöplükte VAHŞİCE öldürülmüş sayısız köpek ölüsü olduğu, ölü hayvanların bir kısmının belediyenin MAMA TORBALARININ içerisine konularak çöplüğe atıldığı, belediye Veteriner İşlerinden SORUMLU veteriner hekimin önce basını katliamı görüntülememesi için TEHDİT İ, akıllara sığmayan uslubu ve savunmasıyla, belediye başkanının VAHŞETE dair açıklamaları yer almaktadır.
Belediye başkanı 2015 yılında yaptığı bu basın açıklamasında, bu katliamdan sorumlu kişileri tespit ederek gereğini yapacağını ve bunu da basının bilgisine sunarak tüm kamuoyunu bilgilendireceğini ifade etse de SÖZÜNÜ tutmamış, hayvanlar halen CANİCE, VAHŞİCE öldürülmeye DEVAM etmiştir.
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu olarak bölgeyi ve belediye Veterinerliğini takibe aldık..

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

HayKonfed olarak bugün Açık Radyo’da HAYVANA ŞİDDET ve TASARI konusundaki görüşlerimizi dile getirdik.

Cezaların caydırıcı olması için 2 yıldan başlaması gerekmektedir..Hayvana şiddet kamuoyuna yansıyanların dışında, görmediğimiz daha 1000 lercesi yaşanıyor. Bu hayvanları ıssızlara, çöplüklere, ormanlara Belediyeler atıyor.Hayvanlar, adeta ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ vahşeti altındalar.

Haberler

Sapanca Vahşeti, Hayvanlara Şiddet ve Cezalar…

TRT Haber Canlı Yayını… Haykonfed Başkan Yardımcısı Şebnem Aslan, Türkiye’nin Gündemine Oturarak Herkesi Derinden Yaralayan Sapanca Bebeği, Hayvanlara Şiddet ve Cezalar Konularında Canlı Yayında Konuştu…

Haberler

Kamuoyuna Duyurulur! Nesrin Çıtırık Ve Ekibi Aralık 2014’te Haytap’tan İstifa Etmiştir.

Kamuoyuna Duyrulur! Bu açıklama HAYTAP’a ulaşamadıkları için, bizleri Haytap’ta sanarak şikyette bulunan hayvanseverleri bilgilendirme amacıyla yapılmıştır. Nesrin Çıtırık ve ekibi Aralık 2014’te Haytap’tan istifa etmiştir. HAYTAP; Av. Ahmet Kemal Şenpolat