KATLİAMA SUÇ ÜSTÜ…

KATLİAMA SUÇ ÜSTÜ…

kopek

34 DNG 46 Plakalı aracın sahibi MOBİL KISIRLAŞTIRMA FİRMASI ve ÇALDIRAN belediyesi katilleri ÖLDÜRDÜKLERİ KÖPEKLERİ ÇÖPLÜĞE atıyorlar. İçlerinde canlı olanlar da var… Mobil Kısırlaştırmaya destek veren ORMAN SU İŞLERİ BAKANLIĞI önceki DAİRE BAŞKANI ÖZCAN YAMAN hakkında soruşturma talep ediyoruz. Bakımevi kurmayan “MOBİL kısırlaştırma ve toplama adı altında öldüren TAŞERON firmalar” ile anlaşan KATİL BELEDİYELER HAKKINDA soruşturma talep ediyoruz. Basit bir işlem olan KISIRLAŞTIRMA yapmayan ve ÖLDÜREN KATİL BELEDİYELERE ve MOBİL adı altında işkenceli ölümler ile cinayetler işleyen MOBİL KISIRLAŞTIRMA firmalarına KARŞI SAVAŞ AÇIYORUZ. Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı.

VAN Çaldıran’da BELEDİYE ve BiR MOBİL KISIRLAŞTIRMA ÜNİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE
KÖPEKLERİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ KATLİAM VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İLE İLETİLDİ.
TOPLAMA-ÖLDÜRME VE ÇÖPLÜĞE GÖMME İŞLEMİNİN YAPILDIĞI 34 DNG 46 Plakalı Araç ve Sürücüsü
ve içinde belediye çalışanının da olduğu anlaşılan “KATİL EKİBİN” eylemleri Videoda açıkça görülmektedir.

Haykonfed Bakanlık ve Devlet Düzeyinde Girişime ve Yasal Başvuru İşlemlerine Başladı.
SUÇ DUYURUSUNA KATILINIZ – MOBİL KISIRLAŞTIRMA KLİNİKLERİ YASAKLANSIN ! Kısırlaştırma bakımevi kurmayan belediyelere CEZAİ İŞLEM YAPILSIN.

TC. Orman ve Su İşleri Bakanlığı
TC Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı
TC İç İşleri Bakanlığı

Yüksek Makamına;

2017 Ağustos ayı ilk haftasında Van – Çaldıran Belediyesi’nin bir Mobil Kısırlaştırma Şirketini “kısırlaştırma” yapmak üzere Çaldıran’a çağırdığı; ancak kısırlaştırma adı altında tam bir sokak hayvanı katliamı yapıldığı bildirilmektedir.

TOPLAMA-ÖLDÜRME VE ÇÖPLÜĞE GÖMME İŞLEMİNİN YAPILDIĞI 34 DNG 46 Plakalı Araç ve Sürücüsü
ve içinde belediye çalışanının da olduğu anlaşılan “yok etme ekibi” eylemleri Videoda açıkça görülmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=WeHydEuGG2o&feature=youtu.be

Uyuşturucu ilaçlarla toplama, zehirli iğnelerle öldürme ve çöplüğe gömme-gizleme eylemleri bir kaç gün içinde ve defalarca yapılmış ve ekip içindeki bir kişi vicdani nedenlerle yanızca 3 seferlik taşıma ve gömme eyleminin bir bölümünü kaydedebilmiştir. Bir hayvansevere ilettiği görüntüler sosyal medyada yayınlanmış, tarafımıza ulaşmıştır.

Bu güne kadar haklarında sayısız toplama ve il-ilçe dışına atma, belediyelerle işbirliği içinde uyuşturucu ile toplama ve hazırlanan toplu mezarlara gömme, aynı gün içinde operasyon adı altında kesip dikerek yaralı hayvanları enfeksiyondan ölmeleri amacıyla çöplüklere atma, yalnızca küpe takarak “kısırlaştırdık” diye sokağa salma ve tüm bunlara karşılık “veterinerlik hizmetleri” adı altında kimi ödemelerinin belediyeler, kimi ödemelerinin de Orman Su İşleri Bakanlığı ödenekleri tarafından karşılandığı faturalar kesen bu şirketlerin faaliyetleri ihbar edilmiş, bir çoğu somut delil bulunamadığından soruşturma dışı kalmış, bir kısım yasadışı uygulamaları ise idari para cezaları ile geçiştirilmiştir.

Ancak bu kez videoda da izleyeceğiniz gibi “ekip sorumlusunun ağzından” alay eder gibi yanındaki belediye görevlisine “HAYVANLARA OPERASYON YAPIYORUZ İŞTE, SEN NASIL BELEDİYECİSİN, BİLMEN GEREK BU İŞLERİ” sözleriyle acı gerçek rutin bir uygulamaları ve itiraf gibi dile getirilmiştir.

Şimdiden kolay para kazanma ve kolayca sokak hayvanlarını yok etme aracı haline gelmiş olan “mobil kısırlaştırma ygulaması” 5199 yasa taslağında önerilen “100 bin altı nufusu olan ilçelerde bakımevi zorunluluğunu kaldırmayı öneren madde” değişikliğinin de ağır sakıncalarını ortaya koymuştur.
Bu uygulama ile sayılarında patlama yaşanacak mobil şirketler ve belediyeler işbirliği ile 900 belediyede tam bir katliam yaşanacak ve üstelik katliam karşılığı devlet ve bakanlık, belediyeler bu katliam şirketlerine ücret ödeyecektir.

Üsteki delil ve gerekçelerle Van-Çaldıran katliamını gerçekleştirenler hakkında görüntüler, plaka, şahıslar yüksek makamınızca araştırılarak hayvanları koruma kanununun ilgili maddeleri ve yönetmelikler ve TCK nın toplumda infial yaratacak eylemde bulunmak, kamu kurumlarını sahte belge, eylemler ile kandırarak dolandırmak, görevi suistimal, halk sağlığını tehlikeye atmak, ehil olamayan, izinsiz, sigortasız, belgesiz “mülteci” çocukları ellerine zehirli iğneler atan araçlar vererek köpek öldürtmek ve gömdürmek, defalarca uyarıldıkları halde ilgili müdürlüklere hiç bir bilgi vermeden il-ilçelere “dışarıdan getirdikleri” veteriner hekim oldukları bile şüpheli kişilere cerrahi ve medikal müdahelede bulundurmak gibi ve benzeri sayısız yasadışı davranıştan soruştırma açılmasını dilekçemize 3982 sayılı kanun gereği yanıt verilmesini arz ve talep ederiz.

İsim – Soyad
TC-Kimlik No:

Gönderilecek e-posta adresleri
bimer1@basbakanlik.gov.tr, bakanyrd@ormansu.gov.tr, mustesar@ormansu.gov.tr, veyseleroglu@gmail.com, ntas@ormansu.gov.tr, “sabrikiris@ormansu.gov.tr, dkmp@ormansu.gov.tr, eroglu@ormansu.gov.tr veysel.eroglu@tbmm.gov.tr, hayvanhaklari@ormansu.gov.tr, bhim@egm.gov.tr, info@icisleri.gov.tr, gsekreter@icisleri.gov.tr, islemler.illeridaresi@icisleri.gov.tr, mahalli@icisleri.gov.tr, mahalli.bilgiedinme@icisleri.gov.tr,dkmp14bolge@ormansu.gov.tr,van@cob.gov.tr, van@icisleri.gov.tr,besir.atalay@tbmm.gov.tr, burhan.kayaturk@tbmm.gov.tr, merkezkonseyi@tvhb.org.tr skaraca@ormansu.gov.tr, mustafa.sinik@tarim.gov.tr, deniz.ozbay@tarim.gov.tr , umran.cetin@tarim.gov.tr ozdemirsuleyman@tarim.gov.tr , abdurrahman.oymak@tarim.gov.tr , omer.cavdar@tarim.gov.tr, osman.sozeri@tarim.gov.tr , gokhan.coskun@tarim.gov.tr , durmus.ivgin@tarim.gov.tr, husnu.yilmaz@tarim.gov.tr, yilmaz.erkaya@tarim.gov.tr, nejdet.demir@tarim.gov.tr, mehmet.atmacaoglu@tarim.gov.tr, 20.gidayem@tarim.gov.tr , 20.haysag@tarim.gov.tr , atalaymurat@tarim.gov.tr , ahmet.tosun@tarim.gov.tr , serdal.ugur@tarim.gov.tr , aydogan.gurcan@tarim.gov.tr , kadir.uysal@tarim.gov.tr , ayhan.gumen@tarim.gov.tr, murat.kardas@tarim.gov.tr , nurdogan.yasar@tarim.gov.tr ,

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Şikayet ve Talep

Esenyurt’da köpeğe TECAVÜZ ederken SUÇÜSTÜ görüntülendi.. Bu şahıs halen SERBEST…

Bu istismarın olası bir ÇOCUK-KADIN tecavüzüne ve vahşetine dönüşmemesi için KURUMLARI HAREKETE GEÇİRELİM…SUÇ DUYURUSU için hazırladığımız DİLEKÇEYE katılım sağlayalım. Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı. Esenyurt Kaymakamlık: (0212) 699 41 43 –

Protesto Ediyoruz!

Konya/Tuzlukçu Belediyesi Karlı Bölgeye Ölsün Diye Atarken Yakalandı. (VİDEOLU)

“KONYA Tuzlukçu Belediyesinin ayıbı. Bu masum canları uyuşturucu iğneyle bayıltıp İlçe dışına boş araziye birakirlarken bir tane duyarlı Veteriner arkadaşımız tarafindan farkedilip olaya engel olunmuştur. Rastgele köyümüze dönerken olaya bizde

Şikayet ve Talep

İBB Veterinerlik İşleri 39 İlçe İle Protokol Yaptı. 37.380 KÖPEK NEREDE?

İstanbul’da “İBB ile İLÇELER” arasında, hizmet protokolü kullanılarak 100.000 lerce köpeğin YOK EDİLDİĞİNİ bizzat İBB nin resmi sitesindeki   RAKAMLAR ile ispat ediyoruz. Biz bunu ispat ettiğimizden beri İBB Veterinerlik nasıl