“Onlar için bir kap su koy, SU GİBİ AZİZ OL”

“Onlar için bir kap su koy, SU GİBİ AZİZ OL”

Hayvanlara zulme karşı savaşta, KİTLELERE ulaşıp destek almak için, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Haftasında, tüm kanalları kullanıp topluma yönelik çalışmalara hız verelim. “Onlar için bir kap su koy, SU GİBİ AZİZ OL” mesajlı bu görselimizi, sosyal, siyasi, resmi, magazin, spor, kültür, sanat, sohbet vs vs tüm farklı guruplara yollayalım. =====Burada sadece SU verilmesi değil, bunun yanında HAYVAN VARLIĞININ farkına varılmasının sağlanması da amaçlanıyor. ===== Belediyelerin KATİL TOPLAMA EKİPLERİNİ durdurmak için, barınağı babasının çiftliği gibi gören belediye başkanı ve veterinerinin tepesine kanun maddelerini indirmek için de İNANIN TOPLUM DESTEĞİ de sağlamak gerek. Hayvanların su kabına tekme atan vicdansızların karşısında da merhametli KİTLEYİ çıkarmak gerek. Toplum desteği almayan hiç bir mücadele, hareket, görüş, siyasi parti, sosyal hareket vs başarılı olamaz.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı.

21752045_1794504630563863_318442411520021801_n

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kampanyalar

Sizin Bayramınız Bizim Felaketimiz Olmasın!

Dokuz günlük bayram tatilinde barınaklar daki canların kaderlerine terk edilmemeleri için aşağıdaki yazıyı valiliklere göndermelisiniz. Bulunduğunuz il ilçe barınaklarını bayram süresince ziyaret etmelisiniz. ===================== 1. Yazı VALİLİK makamına, 2. Yazı

Kampanyalar ve Etkinlikler

HayKonfed ” Bakımevinden Sahiplenin, Ona Yeni Bir Hayat Verin” Kamu Spotu

HayKonfed Kamu Spotu ”Bakımevinden Sahiplenin, Ona Yeni Bir Hayat Verin” Petshop ya da üretim çiftliklerinden bir mal gibi parayla satın alındıktan sonra sokak ya da belediye hayvan bakımevlerine terk edilen

Kampanyalar ve Etkinlikler

AnadoluFed ve DOHAYKO’nun Adana Yüreğir Belediyesi ile Birlikte Oluşturduğu “Hayvan Haklarında Farkındalık Yaratmak” İçin Sosyal Sorumluluk Çalışması”

“Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu ( AnadoluFed ) ve DOHAYKO’nun Adana Yüreğir Belediyesi ile birlikte oluşturduğu “Hayvan Haklarında Farkındalık Yaratmak” İçin Sosyal Sorumluluk Çalışması”