Orman ve Su işleri Bakanlığı 1.Bölge müdürlüğü Sakarya şube Müdürlüğü tarafından Sakarya ve çevresindeki bakımevleri bayram süresince denetlenecektir.

Orman ve Su işleri Bakanlığı 1.Bölge müdürlüğü Sakarya şube Müdürlüğü tarafından Sakarya ve çevresindeki bakımevleri bayram süresince denetlenecektir.

21083586_1769636813050645_7204534336303369507_o

 

Saha koordinatörümüz Derya YÜCESAN’ın girişimleriyle Orman ve Su işleri Bakanlığı 1.Bölge müdürlüğü Sakarya şube Müdürlüğü tarafından sakarya ve çevresindeki bakımevleri bayram süresince denetlenecektir.

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

HayKonfed – Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Kuruldu!

Değerli Dostlar, Türkiye’de bir ilk olarak; Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HayKonfed) kuruldu. Gücünü toplumdan alan kitlesel bir hareket olan konfederasyonumuz, hayvan hakları hareketini evrensel boyutta savunacak ve geliştirecek çalışmaları hedeflemektedir.

Haberler

Kamuoyuna Bilgilendirme, “Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat Hazinedar’dan Şubat Ayında Açılacak Yeni RM Sözü”

Kamuoyuna Bilgilendirme, “Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat Hazinedar’dan Şubat Ayında Açılacak Yeni RM Sözü” Uzun yıllardır diğer hayvan severler gibi bizim de gündemimizde olan Beşiktaş Mediko ya ilişkin sorunların çözümü

Haberler

Eyüp Sultan Belediyesi’nin resmi yazıyla uyarılarak, uygulamanın durdurulmasının bildirildiği ifade edilen resmi yazıları tüm kamuoyunun bilgisine sunulur.

Orman Su İşleri Bakanlığı İstanbul Şube Müdürlüğünün Bimer’e ve Cimer’e yapılan müracaatlara ilişkin Kaymakamlık Makamının ve Eyüp Sultan Belediyesi’nin resmi yazıyla uyarılarak, uygulamanın durdurulmasını bildirildiği ifade edilen resmi yazıları ekte