””BAYRAMDA BARINAKLARDAYIZ…AÇLIĞA, ÖLÜME KARŞI ””

””BAYRAMDA BARINAKLARDAYIZ…AÇLIĞA, ÖLÜME KARŞI ””

20842169_10155627653358827_2790952081365591329_n

 

””BAYRAMDA BARINAKLARDAYIZ… AÇLIĞA, ÖLÜME KARŞI ”” ETKİNLİĞİNE DAVET!!
Veteriner ve görevliler 10 gün bayram TATİLİNE gidecekleri için barınaklardaki hayvanlar, her bayram olduğu gibi bu bayram da AÇLIK ve SUSUZLUKTAN ÖLECEKLER!!..
Bu FELAKETİN önlenmesi için tüm vatandaşlara BAKIMEVLERİNİ ZİYARET etmeleri için ÇAĞRIDA bulunuyoruz.
Bu hedefle 
””BAYRAMDA BARINAKLARDAYIZ…AÇLIĞA, ÖLÜME KARŞI ”” ETKİNLİĞİ başlatılmıştır. Her grup/kişi etkinliği yapmak istediği yerde İl veya İlçe adı başa gelecek şekilde aynı sloganla bu etkinliği oluşturabilir ya da bireysel olarak etkinliğe dahil olabilir.
Bu etkinliği kendi bulunduğu yerde oluşturanlar, ETKİNLİK duyurusunu Haykonfed ETKİNLİK bölümüne paylaşarak, etkinlik basın haberleri ve ziyaret edilecek barınak fotoğrafları Haykonfed etkinlik bölümünden yayınlanacaktır. 


ETKİNLİĞE KATILALIM ve PAYLAŞALIM LÜTFEN..

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Saha Çalışmaları & Etkinlikler

Tübitak’ın kabul ettiği “Okullu Hayvanlar” projesinde EgeFed Federasyonu olarak yer aldık.

Alsancak Nevvar Salih İşgören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte Tübitak’ın kabul ettiği “Okullu Hayvanlar” projesinde EgeFed Federasyonu olarak yer aldık. Nisan ayının ilk haftası panelimiz olacak. Panele Veteriner

Saha Çalışmaları & Etkinlikler

EgeFed- Ege Hayvan Hakları Federasyonu, Balçova Orhan Gazi İlkokulunda

Balçova İlçe Tarım Müdürlüğü ile EgeFed- Ege Hayvan Hakları Federasyonu olarak, Balçova Orhan Gazi İlkokulunda hayvan sevgisi üzerine eğitime katıldık. Öğrenciler çok meraklı ve heyecanlıydılar. Hayvan sevgisi yanında, hayvanların da