Katliamın Adresi Kayseri Büyükşehir Belediyesi Bu Afişten Bastırmalı Her Kapıya Asmalı

“KAYSERİ BELEDİYESİ BU AFİŞTEN ON BİNLERCE HAZIRLATIP KENDİ YÖNETİCİ VE ÇALIŞANLARININ EVLERİNDEN BAŞLAYIP HER KAPIYA ASMALIDIR…” Katliamlarının belgelerini yayınladıkça hayvanları ne kadar çok sevdiklerini ! belirten ve yanlış bilgilendirmelerle dolu açıklamalar yayınlayacaklarına “katliam sorumluları, başta sportif aş müdürü ve kadrosu, veteriner işleri müdürlüğü kadrosu, emri veren başkan yardımcısının, görevi kötüye kullanan orman ve su işleri müdürlüğü personelinin görevlerine amca, dayı, yeğenliğine bakmadan son verilsin”

“Tarafımızca çok iyi bilinen ve belgelenen Kayseri BŞ. Bakımevi Tarihi ekli ve İki Sayın Bakan; Veysel Eroğlu ve bizlerle işbirliği ile Kayseri’de hayvanlar için başarılı çalışmalar yapan ve olumlu işler yapan kadrosu değiştirilen eski Kayseri Belediye Başkanı, Çevre ve Şehircilik Bakanı M. Özhaseki ve Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakan’a Açık MEKTUP yayına hazırlanıyor.”


Timur Ugan / HayKonfed YK Genel Sekreteri

merhamet_kolaj

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Protesto Ediyoruz!

TOKAT/NİKSAR BELEDİYESİ UYUŞTURUCU İĞNE İLE KÖPEKLERİ YOK ETMEYE DEVAM EDİYOR!!!.

  Narkotik uyuşturucu ilacı köpeklere oklu iğne ile attıran belediye veteriner hekimi TCK ya göre suç işliyor. Bu hekim hakkında soruşturma açtırınız. Başkan bu KATLİAMI daha ne kadar görmezlikten geleceksiniz..

Şikayet ve Talep

Başakşehir Belediyesi Yavru Kedileri YOK ETTİ! (Dilekçeye Katılın Lütfen!)

Başakşehir’de 100’e yakın yavru kedi ağzı bantlı koliler içerisinde, ÖLÜME terk edilmiş olarak bulundu!!…İçlerinde yeni doğmuş bebeklerin dahi olduğu yavru kediler, kolilerle Başakşehir Belediyesi Veterinerliğinden gelen ekiplere TESLİM EDİLDİ.. Belediyeden

Şikayet ve Talep

Sn.Bekir Pakdemirli’ye KATLİAM ve SÜRGÜN Yasa Tasarısı için UYARIMIZDIR

 Bakanlık bürokratlarının “masa başında” ve STK ların görüşlerini almadan hazırladıkları, KATLİAM-SÜRGÜN-ÖLÜM getirecek yasa tasarısında, “belediyelerin KISIRLAŞTIRMA yapmaları ve ticari üretimin yasaklanmasına yönelik MADDELER” güçlü biçimde yer almadığı için, bu tasarı