ÖNEMLİ ve ACİL: Bayramda BİZİ ARAYIN!

Sevgili Arkadaşlar,
Türkiye’deki Belediye Bakımevlerinin büyük çoğunluğunda,  9 günlük tatil boyunca, barınaklarda göstermelik nöbetçiler kalacak. Veterinerler için İCAP diye uygulanması pratikte mümkün olmayan bir İCAT çıkaracaklar. Tedaviler olmayacak, beslemeler olmayacak, bakımevine yaralı getirilen hayvanlar kaderlerine terk edilecek.
Biz, günlerdir Valilik, Orman Su ve Belediyelere uyarı yazıları yazarak, 9 gün eleman ve veteriner eksiltmesi olmadan hizmetin aynen devam etmesi gerektiğini vurguluyoruz, gönüllüleri de yazılı uyarı yapmaları için yönlendiriyoruz.
Bayram süresince de, Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu olarak yurdun dört bir yanında değerli gönüllüler ile iletişim halinde BAKIMEVLERİNİ TAKİBE alarak, sıkıntı olan yerlere, gücümüz yettiğince imdat eli vermek üzere BİZİ ARAMANIZI bekliyoruz.
Gönüllülerin ve STK ların, hepsinin bu bayram tatilinde bakımevlerini ziyaret etmelerini, oralardaki ESİR HAYVANLAR adına istiyoruz.
Tüm ziyaret bilgileriniz ve karşılaştığınız sorunlar bu GÖRSELİN ALTINDA paylaşılacaktır, BİZİ ARAYIN.
HayKonfed Yönetim Kurulu
biziarayin_bayram_gorselimail
biziarayin_bayram_gorselimail2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kampanyalar ve Etkinlikler

Hakkari Valiliğine: Yüksekova’da AÇ KALAN Kedi-Köpek-Çiftlik ve Yük Hayvanları Hakkında

Sayın Hakkari Valisi  Yakup CANBOLAT Sayın Valim; Bilindiği üzere Hakkari İli Yüksekova İlçesinde güvenlik güçlerinin operasyonları sürmektedir. Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu yöneticileri olan bizler; gönüllü görevimiz gereği operasyon bölgelerinde doğanın,

Kampanyalar ve Etkinlikler

HayKonfed Kampanya Görseli – Decor 35 Dergisinde

  DEKOR35 Dekorasyon ve Tasarım Dergisine BİR KAP SU Kampanyası için TEŞEKKÜR Ormanları, dağları, yaban hayat alanlarını talan ederek, şehirleri ise beton-asfalt-demir üçlüsüne teslim  ederek hem yaban hayvanlarının hem de

Kampanyalar ve Etkinlikler

Bayramda HayKonfed Kurucular Kurulumuz, Federasyonlarımız, Derneklerimiz ve Gönüllülerimiz İle TAKİPTEYİZ..

BAYRAM, belediye bakımevlerindeki ESİR HAYVAN DOSTLARIMIZ için FELAKETİ ile geliyor. BAYRAMDA 3.5 Gün Boyunca Veteriner ve Görevliler İZİNLİ olacak. Bir nöbetçi kalacak, hayvanlara yemek-su bile verilmeyecek. Belediye Bakımevlerinde Hayvanlar Aç Susuz Kalacak.