ÖNEMLİ ve ACİL: Bayramda BİZİ ARAYIN!

Sevgili Arkadaşlar,
Türkiye’deki Belediye Bakımevlerinin büyük çoğunluğunda,  9 günlük tatil boyunca, barınaklarda göstermelik nöbetçiler kalacak. Veterinerler için İCAP diye uygulanması pratikte mümkün olmayan bir İCAT çıkaracaklar. Tedaviler olmayacak, beslemeler olmayacak, bakımevine yaralı getirilen hayvanlar kaderlerine terk edilecek.
Biz, günlerdir Valilik, Orman Su ve Belediyelere uyarı yazıları yazarak, 9 gün eleman ve veteriner eksiltmesi olmadan hizmetin aynen devam etmesi gerektiğini vurguluyoruz, gönüllüleri de yazılı uyarı yapmaları için yönlendiriyoruz.
Bayram süresince de, Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu olarak yurdun dört bir yanında değerli gönüllüler ile iletişim halinde BAKIMEVLERİNİ TAKİBE alarak, sıkıntı olan yerlere, gücümüz yettiğince imdat eli vermek üzere BİZİ ARAMANIZI bekliyoruz.
Gönüllülerin ve STK ların, hepsinin bu bayram tatilinde bakımevlerini ziyaret etmelerini, oralardaki ESİR HAYVANLAR adına istiyoruz.
Tüm ziyaret bilgileriniz ve karşılaştığınız sorunlar bu GÖRSELİN ALTINDA paylaşılacaktır, BİZİ ARAYIN.
HayKonfed Yönetim Kurulu
biziarayin_bayram_gorselimail
biziarayin_bayram_gorselimail2

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kampanyalar ve Etkinlikler

Sevgili Anneler, Korona Felaketinde Sofra Artıklarınız Çöp Olmasın. “Sokaklarda ÖLÜM SESSİZLİĞİ ve AÇLIĞA MAHKUM Hayvanlar” Var.

Sevgili Anneler, Bu KORONA Felaketi günlerinde “Sokaklarda ÖLÜM SESSİZLİĞİ ve AÇLIĞA MAHKUM hayvanlar” var. Restoranlar, kafeler, işyerleri, marketler kısaca HAYVANLARI artıkları ile doyuran yerler kapandı. Onları besleyen gönüllüler artık sokakları

Kampanyalar ve Etkinlikler

Corona Felaketinde Sokakta ve Barınaklarda AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI ULUSAL DAYANIŞMA

Değerli Hayvan Severler ve Vicdanlı İnsanlar, Corona felaketi sürecinde, sadece insanları değil, hayvanlarımızı da KARANLIK günler bekliyor… Onların sokakta ve barınaklarda açlıktan ölmemeleri, belediyelerce fırsat bilip toplatılıp yok edilmemeleri için

CarrefourSA

Hayvan Dostu CarrefourSA’ya TEŞEKKÜRLERİMİZLE

Carrefoursa bu kez de 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde mağazalarında başlattığı kampanya ile müşterileriyle birlikte hayvan dostlarımıza mama yardımında bulundu. CarrefourSA & Haykonfed işbirliğinde gerçekleştirilen bu kampanya ile CarrefourSA mağazalarında