HayKonfed – 1. Ege Bölge Çalışmaları Özeti

1 – Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı
2 – Denizli
3 – Kuşadası
4 – Didim – Bakımevi Ziyareti

1- Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı

Denizli’de gerçekleştirilen HayKonfed kurumsal çalışma ve toplantıları sırasında Denizli CarrefourSA Teras Park, Server Gazi, Kınıklı, Acıpayam Bulvarı, Üniversite, Şubeleri müdürleri Sayın Mehmet Tolga Yaman, Aydın Tel, Emre Arık, İbrahim Sarıkaya, Pınar Hanım da ziyaret edildi. Bu günden itibaren tüm tüketim fazlası ürünler HayKonfed, Ege Fed, Denizli Hayvan Dostları Derneği, Çivril Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Yönetici ve Gönüllüleri eliyle sokak ve bakımevlerindeki can dostlarımıza ulaşacak.
Denizli çalışmalarımıza katılan ve destek veren herkese Değerli arkadaşlarımız Sayın Bülent Gökçe, Hanife Gökçe, Mine Orhan, Hüseyin Yetiş, Temime Kumova, Hatice Toman, Burhan Ocak’a ve sağlık durumu nedeniyle bir süre dinlenen Sayın Suna Sezer’e gönülden teşekkür ediyoruz. Ulusal toplantımızda DENİZLİ’DE bir arada olacağız.

Timur Ugan
HayKonfed Genel Sekreteri2 – Denizli

Çivril Doğayı Hayvanları Koruma Derneği DENİZLİ ÇALIŞMALARI
Ulusal toplantı çalışmaları için bulunduğumuz Denizli’de ağır bir cerrahi operasyon geçiren temsilcimiz sayın Suna Sezer ve değerli eşini evinde ziyaret ettik.

Ulusal toplantımız için düşüncelerini aldık. Toplantı sırasında konaklama yeri olarak hayvan dostu bir işletmeyi ziyaret ederek ön görüşme yaptık.

Gece yarısı Denizli Hayvan Dostları Derneği korumasındaki canların bakım ve beslenmesi yapıldı.


Hanife Gökçe-Temime Kumova – Mine Orhan-Bülent Gökçe- Timur Ugan

https://www.facebook.com/HayKonfed/posts/1236292966385035

kumova1 kumova


 

3 – Kuşadası


HayKonfed – EgeFed – KUŞADASI Çalışmaları
EgeFed Başkanı Funda Bayrı Ersoy, Kuşadası Temsilcimiz Ayşe Sevinç, Haykonfed YK Üyesi Fevziye Özkan, Didim Temsilcilerimiz Hande Kamacı, Aysel Özkan’ın ve Kuşadalı Hayvan Hakları Savunucularının katıldığı toplantıda; ulusal durum üzerine genel bilgilendirme, Aydın Hayvan Hakları sorunları üzerine değerlendirme yapıldı.

Ulusal toplantımızın ön çalışması bilgilendirmesi sonrası CarrefourSA Kuşadası Mağazası ziyaret edildi. Yetki belgesi müdürlüğe teslim edildi. Can dostlarımız için yiyecek alımı programa bağlandı. Tüm Kuşada’lı Can Dostlarına ve çalışmaya katılan temsilci – yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Timur Ugan

HayKonfed Genel Sekreteri4 – Didim – Bakımevi Ziyareti

DİDİM- Bakımevi Ziyareti – CarrefourSA İle Dost Hareketi Başladı – Didim’de Besleme…Ayrıntılı bilgi daha sonra…Hande Kamacı – Aysel Özkan – Timur Ugan
meri1

meri

https://www.facebook.com/HayKonfed/posts/1236684423012556

 

 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal Çalışmaları

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Hayvan Bakımevi İçin Talimat Verdi.

Belediye Başkanı seçildiği takdirde Hayvanları Koruma Kanunu’nu uygulayacağına dair SÖZ VERİYORUM taahhütnamesini imzalayan ve seçilen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, (DOHAS) Doğa ve Hayvanseverler Derneği üyeleri ve Kapaklı yerel gönüllüleri

Manşet

Tunç Soyer’in Talimatı ile Seyrek Bakımevi Teşekküllü Hayvan Hastanesi Oluyor.

Seyrek Bakımevinin TAM TEŞEKKÜLLÜ HAYVAN HASTANESİNE DÖNÜŞMESİ önerimizi Sayın Tunç Soyer’e verdiğimiz “İZMİR ve İLÇELERİ HAYVANLARA YÖNELİK SORUN-ÇÖZÜM brifinginde” dile getirdik. Sayın başkan buna çok sıcak baktı, gerek insan gücü

Kurumsal Çalışmaları

ARDEŞEN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞME

RİZE ARDEŞEN BELEDİYESİ 10/08/2017 Tarihinde saat 13:00’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç, Ramazan Etci ve Ardeşen ilçesinde ikamet eden bütün zorluklara karşı ilçede olumlu gelişmeler kaydeden gönüllümüz Vesile