HayKonfed – 1. Ege Bölge Çalışmaları Özeti

1 – Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı
2 – Denizli
3 – Kuşadası
4 – Didim – Bakımevi Ziyareti

1- Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı

Denizli’de gerçekleştirilen HayKonfed kurumsal çalışma ve toplantıları sırasında Denizli CarrefourSA Teras Park, Server Gazi, Kınıklı, Acıpayam Bulvarı, Üniversite, Şubeleri müdürleri Sayın Mehmet Tolga Yaman, Aydın Tel, Emre Arık, İbrahim Sarıkaya, Pınar Hanım da ziyaret edildi. Bu günden itibaren tüm tüketim fazlası ürünler HayKonfed, Ege Fed, Denizli Hayvan Dostları Derneği, Çivril Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Yönetici ve Gönüllüleri eliyle sokak ve bakımevlerindeki can dostlarımıza ulaşacak.
Denizli çalışmalarımıza katılan ve destek veren herkese Değerli arkadaşlarımız Sayın Bülent Gökçe, Hanife Gökçe, Mine Orhan, Hüseyin Yetiş, Temime Kumova, Hatice Toman, Burhan Ocak’a ve sağlık durumu nedeniyle bir süre dinlenen Sayın Suna Sezer’e gönülden teşekkür ediyoruz. Ulusal toplantımızda DENİZLİ’DE bir arada olacağız.

Timur Ugan
HayKonfed Genel Sekreteri2 – Denizli

Çivril Doğayı Hayvanları Koruma Derneği DENİZLİ ÇALIŞMALARI
Ulusal toplantı çalışmaları için bulunduğumuz Denizli’de ağır bir cerrahi operasyon geçiren temsilcimiz sayın Suna Sezer ve değerli eşini evinde ziyaret ettik.

Ulusal toplantımız için düşüncelerini aldık. Toplantı sırasında konaklama yeri olarak hayvan dostu bir işletmeyi ziyaret ederek ön görüşme yaptık.

Gece yarısı Denizli Hayvan Dostları Derneği korumasındaki canların bakım ve beslenmesi yapıldı.


Hanife Gökçe-Temime Kumova – Mine Orhan-Bülent Gökçe- Timur Ugan

https://www.facebook.com/HayKonfed/posts/1236292966385035

kumova1 kumova


 

3 – Kuşadası


HayKonfed – EgeFed – KUŞADASI Çalışmaları
EgeFed Başkanı Funda Bayrı Ersoy, Kuşadası Temsilcimiz Ayşe Sevinç, Haykonfed YK Üyesi Fevziye Özkan, Didim Temsilcilerimiz Hande Kamacı, Aysel Özkan’ın ve Kuşadalı Hayvan Hakları Savunucularının katıldığı toplantıda; ulusal durum üzerine genel bilgilendirme, Aydın Hayvan Hakları sorunları üzerine değerlendirme yapıldı.

Ulusal toplantımızın ön çalışması bilgilendirmesi sonrası CarrefourSA Kuşadası Mağazası ziyaret edildi. Yetki belgesi müdürlüğe teslim edildi. Can dostlarımız için yiyecek alımı programa bağlandı. Tüm Kuşada’lı Can Dostlarına ve çalışmaya katılan temsilci – yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Timur Ugan

HayKonfed Genel Sekreteri4 – Didim – Bakımevi Ziyareti

DİDİM- Bakımevi Ziyareti – CarrefourSA İle Dost Hareketi Başladı – Didim’de Besleme…Ayrıntılı bilgi daha sonra…Hande Kamacı – Aysel Özkan – Timur Ugan
meri1

meri

https://www.facebook.com/HayKonfed/posts/1236684423012556

 

 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal Çalışmaları

44 Fotoğraf ve Bilgilerle ELAZIĞ BELEDİYESİ GEÇİCİ BAKIMEVİ

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MÜCAHİT YANILMAZ BİZLERLE KONUŞMASINA “HAYVANLARIN CANI, HAKLARI BENİM CANIM KADAR ÖNEMLİDİR. HER HALK TOPLANTISINDA SÖYLÜYORUM “BÜYÜK BİR BAKIMEVİ VE HAYVAN HASTANESİ YAPTIK DİYE HAYVANLARI ORAYA HAPSETMEMİ

Kurumsal Çalışmaları

Trabzon Bakımevi Bayram Tatili Boyunca Tam Kadroydu.

Trabzon bakımevi her bayram olduğu gibi, bu bayram da tam kadro hizmet verdi. Türkiye’deki tüm bakımevlerinde tüm tatil günlerinde, hayvanların ihtiyaçlarını karşılayacak, tedavilerini yapacak nöbetçi ekiplerin daimi olarak bulunması hepmizin

Kurumsal Çalışmaları

HayKonfed Yalvaç ve Gelendost Belediyesi Görüşmeleri

1 -Yalvaç Belediye Ziyaretimiz Yalvaç Belediyesi başkanı Sayın H.Hilmi Tütüncüyü makamında ziyaret ettik. Kendisi ile görüşmemizde bizlere geçici bakım evi projesi hazır fakat bakanlık’dan onay beklediğini söylediler. Sokak hayvanları için