HayKonfed Yalvaç ve Gelendost Belediyesi Görüşmeleri

1 -Yalvaç Belediye Ziyaretimiz
Yalvaç Belediyesi başkanı Sayın H.Hilmi Tütüncüyü makamında ziyaret ettik.
Kendisi ile görüşmemizde bizlere geçici bakım evi projesi hazır fakat bakanlık’dan onay beklediğini söylediler. Sokak hayvanları için önerdiğimiz kısırlaştırma çalışmaları Sayın H.Hilmi Tütüncü tarafından sıcak karşılandı, ayrıca besleme odakları için söz aldık ve Yalvaç belediyesi tarafından sokaklarda yaptırılan ekmek sepetleri için kendilerini teşekkür ettik. Haftaya kendileri ile tekrar görüşme yapacağız.
Sıcak karşılama konuyla ilgili duyarlılık gösterdiklerinden dolayı Yalvaç Belediyesine çok teşekkür ediyoruz ve projelerinin diğer belediyelere örnek olmasını diliyoruz.
2 – Gelendost Belediye Ziyaretimiz
Gelendost Belediyesini ziyaret ettik. Sokak hayvanları için bakım evi başvurusu konusunda söz aldık ve kısırlaştırma projesine sıcak bakıldı konuyla ilgili haftaya tekrar görüşme yapacağız . Sıcak karşılama konuyla ilgili duyarlılık gösterdiklerinden dolayı Gelendost Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.
Timur Ugan
HayKonfed Genel Sekreteri
yakvac_belediyesi (1)
yakvac_belediyesi (2)
yakvac_belediyesi (3)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal Çalışmaları

ARTVİN ORMAN SU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

ARTVİN ORMAN SU ŞUBE MÜDÜRÜ 09/08/2017 Tarihinde saat 09:30’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte Orman Su Şube Müdürü Yunus Aydemir’i makamında ziyaret ettik.

Kurumsal Çalışmaları

Haykonfed Ekibi TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Sn. Muhammet Balta’ya Yasa Tasarısına İlişkin Talepleri İletti.

HayKonfed Temsilcisi Haydar Özkan BİLGİLENDİRMESİ: Adalet Bakanlığı Kanunlar Genel Müdürlüğünde Genel Müdür yardımcısı Sayın Mehmet ÖKMEN Başkanlığında Ceza Hukuk Bürosu Daire başkanı ve Tetkik hakimleri ile HayKonfed Temsilcisi Haydar Özkan

Kurumsal Çalışmaları

HayKonfed “Gıda Bankacılığı Zirvesi”ne Katıldı.

Ülkemizde her yıl 325 bin TON GIDA, İMHA edilerek İSRAF olurken sokaklarda milyonlarca hayvan AÇLIKTAN ÖLÜYOR‼‼‼. Türkiye’de bir ilk olarak “Gıda Bankacılığı Zirvesi”’ gerçekleştirildi..HayKonfed olarak katıldığımız Zirvede, her yıl İMHA