HayKonfed Yalvaç ve Gelendost Belediyesi Görüşmeleri

1 -Yalvaç Belediye Ziyaretimiz
Yalvaç Belediyesi başkanı Sayın H.Hilmi Tütüncüyü makamında ziyaret ettik.
Kendisi ile görüşmemizde bizlere geçici bakım evi projesi hazır fakat bakanlık’dan onay beklediğini söylediler. Sokak hayvanları için önerdiğimiz kısırlaştırma çalışmaları Sayın H.Hilmi Tütüncü tarafından sıcak karşılandı, ayrıca besleme odakları için söz aldık ve Yalvaç belediyesi tarafından sokaklarda yaptırılan ekmek sepetleri için kendilerini teşekkür ettik. Haftaya kendileri ile tekrar görüşme yapacağız.
Sıcak karşılama konuyla ilgili duyarlılık gösterdiklerinden dolayı Yalvaç Belediyesine çok teşekkür ediyoruz ve projelerinin diğer belediyelere örnek olmasını diliyoruz.
2 – Gelendost Belediye Ziyaretimiz
Gelendost Belediyesini ziyaret ettik. Sokak hayvanları için bakım evi başvurusu konusunda söz aldık ve kısırlaştırma projesine sıcak bakıldı konuyla ilgili haftaya tekrar görüşme yapacağız . Sıcak karşılama konuyla ilgili duyarlılık gösterdiklerinden dolayı Gelendost Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.
Timur Ugan
HayKonfed Genel Sekreteri
yakvac_belediyesi (1)
yakvac_belediyesi (2)
yakvac_belediyesi (3)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

STK-İş Kadınları ve muhtelif Dernek temsilcilerinin katıldığı bir davete katıldık ve KANUN TASARISINA ilişkin endişe ve taleplerimizi içeren bir dosyayı Sayın Başbakanımıza sunma imkanı bulduk.

Başbakan Binali Yıldırım’ın 8 Mart Kadınlar haftası nedeniyle STK-İş Kadınları ve muhtelif Dernek temsilcilerinin katıldığı bir davete EgeFed ve HayKonfed adına katıldık. Dohayder adına yönetim kurulunu temsilen Ayşe Aytaç’da bizimleydi..

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Sn. Bakan Akif Çağatay Kılıç da söz verdi.

2013-2017 Yılları Arasında Türkiye Cumhuriyeti Hükümetlerinin Gençlik Ve Spor Bakanı Olarak Görev Yapan ve de budönem 3. Bölge Milletvekili Adaylarından olan Sn. Akif Çağatay Kılıç, Seçildiği Takdirde Hayvan Ve Doğa

Genel

4 Ekim’i KUTLAMIYORUZ! YASTAYIZ! – İBB -Deney Hayvanları Merkezi ve Mezbaha Önünde Protesto

HayKonfed olarak Hayvan Hakları İzleme Merkezi ve Komitesi ( HAKİM ) ile birlikte, Balkanlar’ın en büyük mezbahası olarak tanıtılan Tuzla’daki tesisi önüne, sokak hayvanlarına yönelik hak ihlâlleri nedeniyle İstanbul Büyükşehir