HayKonfed Yalvaç ve Gelendost Belediyesi Görüşmeleri

1 -Yalvaç Belediye Ziyaretimiz
Yalvaç Belediyesi başkanı Sayın H.Hilmi Tütüncüyü makamında ziyaret ettik.
Kendisi ile görüşmemizde bizlere geçici bakım evi projesi hazır fakat bakanlık’dan onay beklediğini söylediler. Sokak hayvanları için önerdiğimiz kısırlaştırma çalışmaları Sayın H.Hilmi Tütüncü tarafından sıcak karşılandı, ayrıca besleme odakları için söz aldık ve Yalvaç belediyesi tarafından sokaklarda yaptırılan ekmek sepetleri için kendilerini teşekkür ettik. Haftaya kendileri ile tekrar görüşme yapacağız.
Sıcak karşılama konuyla ilgili duyarlılık gösterdiklerinden dolayı Yalvaç Belediyesine çok teşekkür ediyoruz ve projelerinin diğer belediyelere örnek olmasını diliyoruz.
2 – Gelendost Belediye Ziyaretimiz
Gelendost Belediyesini ziyaret ettik. Sokak hayvanları için bakım evi başvurusu konusunda söz aldık ve kısırlaştırma projesine sıcak bakıldı konuyla ilgili haftaya tekrar görüşme yapacağız . Sıcak karşılama konuyla ilgili duyarlılık gösterdiklerinden dolayı Gelendost Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.
Timur Ugan
HayKonfed Genel Sekreteri
yakvac_belediyesi (1)
yakvac_belediyesi (2)
yakvac_belediyesi (3)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Adana’da Valilik Organizasyonu İle 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Töreni

Adana protokolünün yoğun katılımı ile yapıldı. Tören için Adana Valisi Sayın Mahmut Demirtaş’ın daveti, Adana Valiliği organizasyonu ve Sayın Vali Yardımcısı Mustafa Aydın’ın, Büyükşehir Belediyesi, Adana Kent Konseyi, Çukurova Belediyesi,

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Lüleburgaz – 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü

Her zaman olduğu gibi bugün de bakımevini ziyaret ettik. 4 Ekim Dünya Hayvanları Kourma günü sadece 1 gün için değil,  hergün için önemli. Hayvan Hakları Savunucuları olarak, Türkiye’de tüm sokak