HayKonfed Kurucu Üyesi -AnadoluFed Başkanı Dr. Ufuk Bayraktar Yılın Doktoru Seçildi.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT DER) tarafından organize edilen ve 112 çalışanları arasında değişik kategorilerde en başarılı personellerin seçildiği yarışmada Yılın Doktoru kategorisinde diğer adayları açık fark ile geride bırakan Dr. Ufuk Bayraktar seçilerek “Altın Ambulansı” almaya hak kazandı.

ufuk

Dr. ufuk Bayraktar Kimdir?

1981 yılında Antakya’da hayata ”merhaba” dedi. İlköğretim ve lise eğitimini Antakya’da tamamlandıktan sonra Gaziantep Üniversitesi’nde tıp eğitimi aldı. 2006 yılında Bitlis İl Ambulans Servisi Başhekimliğindeki görevine başladı. 2008 yılında hayvan hakları savunucusu dostlarıyla beraber Bitlis Bir Damla Yaşam Derneğini kuruluşunda yer aldı ve 2010 yılına kadar derneğin yönetim kurulu başkanlığını yaptı. 2010 yılı sonu itibari ile yeni görev yeri ve memleketi olan Antakya’da yaşamakta. Burada da hayvan hakları savunucusu dostlarıyla beraber Hatay Doğa ve Yaşam Derneğini kurdu, derneğin genel sekreterliği yanısıra HayKonfed kurucu üyesi ve AnadoluFed Yönetim Kurulu Başkanıdır.
Uzun yıllardır süregelen hayvan hakları mücadele sürecimizde, hayvan hakları savunucusu olarak tüm çalışmalarımızda yer alan, HayKonfed Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu kurucu üyesi ve halen AnadoluFed- Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Yönetim Kurulu başkanı olan Dr. Ufuk Bayraktar’ı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
HayKonfed Yönetim Kurulu
ufukbayratar_gazete_yilin_doktoru
 

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

2. BAYRAM TATİLİ, Belediye Barınaklarındaki ESİR HAYVANLAR için FELAKETİ ile geliyor.

ÖNEMLİ: 9 Günlük BAYRAM TATİLİ, belediye barınaklarındaki ESİR HAYVANLAR için FELAKETİ ile geliyor. Bayram süresince, Veteriner ve Görevliler İZİNLİ olacak. Göstermelik bir nöbetçi kalacak, hayvanlara yemek-su bile verilmeyecek. Belediye Bakım

Haberler

Tokat/ Zile Belediyesi’nin Hayvan Hakları İhlâli Sebebiyle Soruşturma Talebimizdir.

Konu: Yasaya ve Vîcdana Aykırı olarak Tokat/Zile Belediyesi’nin Yaptığı Hayvan Hakları İhlâlî İçin Soruşturma Talebidir. İlgi ve Gereği; Bimer, Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü, Valilik