Bursa Orhangazi Belediyesi Yasadışı İş Yaptı! Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu.

Bu’da oldu…Suçlular Gülerek Basına Poz Verdi !!!
DÜNYADAN HABERSİZLER! Köpekleri “uyuşturucu kullanarak” topladılar, nereye attıkları, ya da öldürüp gömdükleri ise sır! Marifetmiş gibi gülerek basına poz verdiler.

HayKonfed – MARMARA Hayvan Hakları Federasyonu Bursa İl Koordinatörü Vildan Elçin Şenkaya, KİHAYKO Bursa İl Temsilcisi Rüya Parsak, Hayvan sever aktivistler Mine Acarlar, Oya Kanar ve Aysel Bayraktar bugün Orhangazi İlçesine giderek Belediye veterineri ve teknikeri ile görüşmeler yaptılar. Barınağı olmadığı halde sokak hayvanlarını topladıkları, köpekleri meçhule gönderdikleri ve kısırlaştırma yapmadan köpeklere küpe taktıkları tesbit edilen ve bunu basın ve temsilcilerimiz önünde itiraf eden Orhangazi Belediyesi görevlileri hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

bursa_orhangazi (1)

bursa_orhangazi-(2)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

Tekirdağ Orman ve Su İşlerinden Kedi Evi Talebinde Bulunan Gönüllülere Destek.

Kumbağ Gönüllüsü Nurgül Tokgöz’ün Evi Önüne Kedi Evi… Bilindiği gibi çok sayıda kediye bakan Nurgül Hanıma şikayet üzerine Süleymanpaşa Belediyesi usulsüz olarak zabıta marifetiyle ceza yazmış cezaya protestolarımız ve itirazımız

Haberler

Satın Alma Bakımevlerindeki, Sokaklardaki Canlara Evini Aç.

OYUNCAK DEĞİLLER, SÜS EŞYASI DEĞİLLER, ONLARIN DA BİLİNCİ, DUYGULARI VAR… YENİ YILDA DA DOSTLARINIZA, SEVGİLİNİZE, ÇOCUKLARINIZA PETSHOPLARDAN “HEDİYE” Olarak “CAN” SATIN ALMAYINIZ ! HayKonfed Başkan Yardımcısı Şebnem Aslan; petshoptan alınıp

Haberler

TEŞEKKÜRLER HARDAL DERGİSİ..

#HardalDergisi Ekim sayılarında, ” Terk Etme” afişimizle, sahipsiz hayvanların içerisinde bulundukları zorlu yaşam koşullarına dikkat çeken yazıya yer verdiler.. ÖRNEK çalışmalarından dolayı, #HardalDergisi’ ne SONSUZ TEŞEKKÜRLER..