HayKonfed Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÇOMÜ HAYKO Yaşam Hakkına Saygı Topluluğu ve danışman hocaları sayın Devrim Varol, HayKonfed işbirliği ile gerçekleştirilen Yaşam Hakkı Savunuculuğu, Hayvan Hakları ve Yasalar konulu sunum ve söyleşi Süleyman Demirel Konferans Salonunda yapıldı.
Konuşmacı olarak HayKonfed temsilcisi Timur Ugan’ın bulunduğu sunuma öğrenciler, Çanakkale Hayvanseverler Derneği, ECEABAT HAYDER yönetici ve üyeleri, Çanakkaleli hayvan hakları savunucuları, Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürü Ayşe Çelikyay da katıldı.
Yaklaşık üç saat süren sunumda; Yeryüzünde yaşamın devamı için yaşam hakkı savunucularının görev ve çalışmaları, özel olarak hayvan hakları ve yasalar, ülkemizdeki mevcut durum ve yasalar gerek sunum gerek soru yanıt bölümünde geniş olarak konuşuldu.
Bulundukları bölgede ve Türkiye Yaşam Hakkı hareketinin gelişiminde büyük katkısı olan tüm gençlerimize, Çanakkaleli Yaşam Hakkı Savunucularına gösterdikleri ilgi, sevgi ve başarıları nedeniyle gönülden teşekkür ediyoruz.
HayKonfed
canakkale_unv_sunum (5)
canakkale_unv_sunum (4)
canakkale_unv_sunum (2)
canakkale_unv_sunum (1)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Sn Tunç Soyer’e İzmir SORUN-ÇÖZÜM BRİFİNG Raporu, Başkanın Talimatları.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer’e,                 İzmir ve İlçelerinde Sahipsiz Hayvanlar İçin                     SORUN ve ÇÖZÜM BRİFİNG RAPORU   İzmir ilçelerinde, “ana hüküm olan KISIRLAŞTIRMA da TEDAVİ de”

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

Giresun Üniversitesi Şebinkarahisar Yerleşkesi Öğrencileri Besleme Etkinliği 2

Giresun Üniversitesi Şebinkarahisar Yerleşkesi  öğrencilerinden yine bir duyarlılık örneği daha. Katılan destek olan sokak hayvanlarını tek tek seven, elleri ile besleyen onlar için hergün yemek toplayan, kulübeleri kaldırıp sudan etkilenmesinler

Kurumsal ve Saha Çalışmaları

44 Fotoğraf ve Bilgilerle ELAZIĞ BELEDİYESİ GEÇİCİ BAKIMEVİ

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MÜCAHİT YANILMAZ BİZLERLE KONUŞMASINA “HAYVANLARIN CANI, HAKLARI BENİM CANIM KADAR ÖNEMLİDİR. HER HALK TOPLANTISINDA SÖYLÜYORUM “BÜYÜK BİR BAKIMEVİ VE HAYVAN HASTANESİ YAPTIK DİYE HAYVANLARI ORAYA HAPSETMEMİ