HayKonfed Anadolu Eğitim, Bilgilendirme Çalışmaları – Tosya

6.12.2015 tarihinde Kastamonu – Tosya’da – Tosya Yaşat-Sev Hayvanları Koruma Derneği çağrısı ve organizasyonu ile yapılan hayvan hakları konulu sunum ve söyleşide konuşmacı olarak Timur Ugan yer aldı.

Tosyalı hayvan hakları savunucularının katıldığı toplantıda doğayı ve çevreyi, hayvan haklarını korumanın yeryüzünde yaşamın devamı için ertelenemez bir insanlık görevi olduğu, hayvan hakları konusunda ülkede genel durum, özel olarak Tosya sorunları konuşuldu.

Ocak ayı sonunda yeniden bir araya gelinerek belediye ve kurumlar ile bakımevi oluşturulması, kent hayvanlarının rehabilitasyonunun sağlanması konularının görüşülmesi kararlaştırıldı. TOSYA Yaşat Sev Derneği Yönetim Kuruluna ve Başkan Mehmet Ertütüncü’ye, katılımcı hayvan hakları savunucularına teşekkür ederiz.

HayKonfed

tosya

tosya5

tosya4

tosya2

tosya3

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kurumsal Çalışmaları

Tüm Mobil Kısırlaştırma Şirketleri YASAKLANSIN !!!

Sayısız hayvanı katlederek, “üstüne kısırlaştırdık diye fatura karşılığı para alan” Tüm Mobil Kısırlaştırma Şirketleri YASAKLANSIN !!!

Saha Çalışmaları & Etkinlikler

TRAKYALILAR HAYVAN HAKLARI İÇİN BULUŞTU

Timur Ugan/HayKonfed YK Genel Sekreteri Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, HayKonfed, MarmaraFed, DOHAS, EDHAYKO, SİHAYDER, KIRKLARELİ DOHAYKO organizasyonu olan konferansa 120 temsilci, gönüllü, dernek üyesi, resmi kurum temsilcisi katıldı. Hayvan Hakları konularında

Saha Çalışmaları & Etkinlikler

18 Ekim’de Pamukkale Üniversitesi’nde “Sosyal Sorumluluk Zirve Konferansına Haykonfed ve EgeFed Federasyonu olarak katıldık.

Birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek büyük bir zevkti. Ateşböceği Derneği ve Dohaykod Derneğinin Doğayı Çevreyi ve Canlıların hiç birini sınıflandırmadan hazırlamış olduğu sorumluluk projesi gerçekten gurur vericiydi. Gençlerimiz çok güzel hazırlanmıştı.