HayKonfed ” Anadolu Bilgilendirme ve Eğitim Çalışmaları” – Kastamonu

Tosya Hayvan Hakları Sunumu Öncesi Bugün Konuk Olduğumuz Kastamonu’da Cumartesi günü olmasına rağmen Belediye Başkanı Sayın Tahsin Babaş bizi makamında kabul etti. Veteriner İşleri Müdürü Sayın Hatice Özbay ve arkadaşımız, hayvan hakları savunucusu Sayın Ayten Kökgöz ile bir süre makamında görüştüğümüz Sayın Başkan, bizleri hafta sonu olmasına rağmen Vet. Hekim Erdi Bey ve sekiz personelle çalışan bakımevine gönderdi, saat 19.00 sıralarında da bakımevinde kendisi de bizlere katıldı.
Tüm Anadolu’ya örnek olacak projelere imza atan Kastamonu Belediyesi Başkanı ile yeni projeleri üzerine konuşma fırsatı bulurken kısa süre önce doğal gazlı ısıtıcılar takılan padoklardaki bakım altındaki canların karlı ve soğuk olan bu bölgede iyi olmalarını görmek bizi mutlu etti.
Kastamonu’da giderek ilçelere de yansıyacak olan bu güzel çalışmaların ayaklarından biri olan TOSYA Hayvan Hakları – Sunum ve söyleşisi için yarın sabah Kastamonu Belediyesinin araç ve personel desteği ile Tosya’ya hareket edeceğiz.
Tüm Kastamonulu hayvan hakları savunucularına, görevli kurumlara, Belediye Başkanı sayın Tahsin Babaş ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz.
Timur Ugan – HayKonfed
haykonfed_kastamonu_bilgilendirme (11)
haykonfed_kastamonu_bilgilendirme (6)
haykonfed_kastamonu_bilgilendirme (9)
haykonfed_kastamonu_bilgilendirme (7)
haykonfed_kastamonu_bilgilendirme (1)
haykonfed_kastamonu_bilgilendirme (2)

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Saha Çalışmaları & Etkinlikler

ÇAĞRI: “ADALET BAKANLIĞI YASA TASARISINDA HAYVANLARA ADALET YOK ! “

Tüm hayvan hakları savunucusu STK, Dernek, Platform ve Gurupları 19.Ocak.2018 Saat 12.00 da İHD İstanbul Şubesinde Yapılacak Basın Toplantısında Kamuoyuna Duyurulacak Görüşlerimizi İçeren Aşağıdaki Deklarasyonu İmzalamaya Çağırıyoruz. Bildirim sırasına göre

Haberler

EgeFed Federasyonu olarak Bucaday grubu ile toplantımızı geçen hafta gerçekleştirdik.

Onlar kim mi…? Onlar dağların güçlü perileri, onlar olmazsa yaşayamayacak olan 500 köpek var. Onlar soğukta, yağmurda her şartta dağlara yaşam veriyorlar. Saatlerce ekmek, tavuk, et ile hazırladıkları paparaları pişiriyor