Bolayır’da Kulağı Küpeli ve 3 Ayaklı KöpekZehirlendi! Kepez Doğayı ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği

Bolayır’da bir sitenin bahçesinde yaşayan kulağı küpeli, üç ayaklı köpek ortadan kayboldu. Gelen ihbarlar neticesinde, muhtarın da bilgisi ile zehirle itlaf edildiği iddiası ortaya çıktı.

Marmara Hayvan Hakları Federasyonu üye derneği Kepez Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği aynı gün konuyu Orman Su İşleri III. Bölge Müdürlüğüne iletti. Orman Su İşlerinin ikazı ile yetinmeyen derneğimiz, konuyu Jandarmaya iletti. Jandarma komutanın aldığı ifade doğrultusunda olayın üzücü olduğunu ve tekrar gerçekleşmemesi konusunda daimi yardımcı olacaklarını iletti.

Orman Su İşlerinin tutankalarına geçen bu olayın takipçisi olup, bir daha tekrar etmemesi için elimizden geleni yapacağız.

MarmaraFed Üyesi

Kepez Doğayı ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Haberler

HAYVANA TECAVÜZ’E “ERTELENEMEZ HAPİS CEZASI VERİLMESİNİ SAVUNMAYAN ADAYLARA OY YOK!” demek için 3 Haziranda Saat 13.00 te tüm yurtta MEYDANLARDAYIZ.

Yavru köpeğe iç organlarını parçalayarak TECÜVÜZ EDEN SAPIK CANAVARI açıkça kınamayan ADAYLARA oy yok… Sapık CANAVAR için AVUKATIMIZ SAVCILIĞA müracaat etti. Yazılı metin ektedir. Yurdun her yerinden ben insanım diyen

Oy Yok!

HayKonfed Kurucu Federasyonlarından MarmaraFED 2.Genel Kurulu Delegelerin ve Üye-Kardeş Dernek Yöneticilerinin Katılımıyla Çorlu Ticaret Ve Sanayi Odası Konferans Salonunda Toplandı.

Yeni yönetim Organları seçildi. Öğleden sonra konuklara açık bölümde ” Doğa ve Hayvan Haklarını Korumayan Siyasilere Oy Yok” ana gündemiyle konuşmalar yapıldı. İyi Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof.Dr. Tamer Dodurka,

Protesto Ediyoruz!

İŞTE ‘MOBİL KATLİAM ÜNİTELERİNİN YASADIŞI UYGULAMALARI VE YOK ETME YÖNTEMLERİNDEN BAZILARI…

Timur Ugan HayKonfed YK Genel Sekreteri Yıllardır yurdun her yerinden “belediyemiz mobil kısırlaştırma şirketi çağırdı” ve sonrasında tüm köpeklerimiz kayboldu ihbarları almaktayız. Bu ihbarlar sonucunda “kısırlaştırıldı” diye duyurulan ve karşılığında

0 Yorum

Yorum Bulunmuyor!

Bu makaleye ilk yorum yapan siz olabilirsiniz!