”Bir Kulübe, Bir Can” Onlar İçin Sığınacak Yuva Olur musunuz?

Bir Kulübe,
Bir Can, 
Bu çağrıya bir KULÜBE ile katılarak ”bir anne köpeğe, yavrularını güven içinde büyütecek” bir sığınak sağlayabilirsiniz.
“Onlar nasıl olsa sığınacak bir yer bulurlar” diye asla düşünmeyin, çünkü asafalt ve beton ile doldurduğumuz şehirlerde, onlara SIĞINACAK BİR YER bIrakmadIk.
Belediye bakımevlerinin “koruduğunu” sanmayın, çoğunda hayvanlar fayans zeminlerde, yerler yıkanırken soğuk sulara maruz kalıp, buzlu beton üstüne mahkumlar.

Bir Kulübe Bir Can! kampanyasina katılarak:

”Bir Anne Köpeğe, 

Yavrularını güven İçinde büyütecek” bir yuva,

“Bakımevlerindeki mağdur ve mazlum köpeklere ve sokaklardaki evsiz hayvanlara” başlarını sokacak bir sığınak sağlayabilirsiniz.

Size bir telefon uzaklığındayız. Bizi arayın. Kars’tan  Edirne’ye kadar, ihtiyaç olan tüm yerleri sizinle paylaşalım. Kulübe desteğiniz için nereyi tercih ederseniz, sizi direkt olarak orada ki gönüllü ve kulübe yapacak marangoz ile irtibata geçirtiyoruz. Kulübe yapılıyor, teslim ediliyor, fotoğrafları sizinle ve toplumla paylaşılıyor.  Ayrıca eğer isterseniz nesrincitirik11@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

Bu kampanyayı HayKonfed, MarmaraFed, AnadoluFed, İstanbulDer  ekibimizle birlikte bizzat takip ediyoruz.

Telefonlarınızı ve desteğinizi bekliyoruz. 
Nesrin Çıtırık/ Anadolu Hayvan Hakları FederasyonuBaşkanı

0 554 829 12 51
nesrincitirik11@gmail.com

bir_kulube_bir_can

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Kampanyalar ve Etkinlikler

Corona Felaketinde Sokakta ve Barınaklarda AÇLIĞA ÖLÜME KARŞI ULUSAL DAYANIŞMA

Değerli Hayvan Severler ve Vicdanlı İnsanlar, Corona felaketi sürecinde, sadece insanları değil, hayvanlarımızı da KARANLIK günler bekliyor… Onların sokakta ve barınaklarda açlıktan ölmemeleri, belediyelerce fırsat bilip toplatılıp yok edilmemeleri için

Kampanyalar ve Etkinlikler

Sevgili Anneler, Korona Felaketinde Sofra Artıklarınız Çöp Olmasın. “Sokaklarda ÖLÜM SESSİZLİĞİ ve AÇLIĞA MAHKUM Hayvanlar” Var.

Sevgili Anneler, Bu KORONA Felaketi günlerinde “Sokaklarda ÖLÜM SESSİZLİĞİ ve AÇLIĞA MAHKUM hayvanlar” var. Restoranlar, kafeler, işyerleri, marketler kısaca HAYVANLARI artıkları ile doyuran yerler kapandı. Onları besleyen gönüllüler artık sokakları

CarrefourSA

Hayvan Dostu CarrefourSA’ya TEŞEKKÜRLERİMİZLE

Carrefoursa bu kez de 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde mağazalarında başlattığı kampanya ile müşterileriyle birlikte hayvan dostlarımıza mama yardımında bulundu. CarrefourSA & Haykonfed işbirliğinde gerçekleştirilen bu kampanya ile CarrefourSA mağazalarında

0 Yorum

Yorum Bulunmuyor!

Bu makaleye ilk yorum yapan siz olabilirsiniz!

Yorum Yapabilirsiniz

Solve : *
30 ⁄ 6 =