Hayvan Haklarını YOK Sayan Siyasilere OY YOK! Kampanyası

Hayvan Haklarını YOK Sayan Siyasilere OY YOK! Kampanyası

Aday adayları seçim bürolarını açmaya ve facebook ta yüzlerce sayfa oluşturmaya başladılar.Yapılması gerekenleri “5 adımlı” olarak belirlediğimiz aşağıdaki yazıyı DİKKATLE okur ve uygularsanız HAYVAN HAKLARINA önemli ölçüde destek ve farkındalık sağlanmış, ayrıca belediyelerin dikkati de etkili bir boyutta tekrar çekilmiş olur.HAREKETE GEÇ ve LÜTFEN BAŞLA:
1. Bulunduğunuz yerde, mümkün olduğu kadar diğer hayvan sever ve gönüllüler ile BU SEÇİM ÇALIŞMASI için bir araya gelip HAREKETE geçilecek. Belediye bakım evi ve sokaktakiler ve tüm hayvanlara ilişkin durum, toplam 10 madde olarak önce sorun yazılıp sonra çözüm yazılarak belirlenecek. Ana başlık “Hayvan Haklarını YOK sayan Siyasilere OY YOK!” olarak yazılıp alt başlık olarak da YAŞAM HAKKI İÇİN 10 RİCA yazılacak.
2. Ana başlıklardan sonra GİRİŞ PARAGRAFI olarak da “Hayvanların yaşam haklarının yasal boyutta korunması ve onlara şefkat ve merhamet ile yaklaşılması, bir şiddet toplumu haline geldiğimiz bu günlerde, sevginin şiddete galip gelmesini sağlamakta önemli rol oynayacaktır. Hayvanlara uygulanan zulüm ve vahşetin durdurulması için başta belediyelerin hayvanlara yönelik hizmetleri olmak üzere ŞEHRİMİZ için toparladığımız sorun-çözüm ikileminde ÇÖZÜMLER için destek vereceğinize SÖZ VERMENİZİ talep ediyor ve umutla bekliyoruz” diye yazılıp, sonra da altına 10 maddeli sorun-çözüm yazısı eklenecek. Bu yazı ziyaret edilen aday adaylarına ve sonra da adaylara elden verilecek. İnternet üzerinden paylaşımlarla dağıtılacak. Ekli GÖRSEL ise bilgisayardan renkli çıktısı alınarak ziyaret edilen yerde eğer koşullar uygun ise duvarlara 2-3 adet yapıştırılacak.
3. ÖNCELİKLE Seçim büroları ziyaret edilecek, ADAY ile tanışılacak. İsim, mail adresi telefon vs bilgileri bırakılacak ve onlardan da aynı bilgiler alınacak. Mümkün ise yanımızda BASIN götürülecek, yoksa fotoğraflar çektirilip götürülen üst yazı ile tüm basın kuruluşlarına internette yollanacak ve tabii ki dağıtılacak. Adayın yazının altını SÖZ VERİYORUM diye imzalaması istenecek.
4. Partilerin il ve ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları da aynı yazı ve görsel ile ziyaret edilecek. Tümü basına gönderilecek, yayınlanması sağlanacak.
5. Bu ekinde görsel olan OY YOK yazısı ile belediye veya valilik önünde veya şehrin kalabalık bir yerinde Aday adaylarından beklentilerimiz başlıklı bir BASIN AÇIKLAMASI yapılacak.Tüm bu çalışmalar profillerinizde, sayfalarınızda, partilerin ve adayların sayfalarında, hayvan hakları ve hatta hayvan hakları dışındaki spor ve sosyal sayfalarda mutlaka yayınlanacak. Basın kuruluşlarının köşe yazarlarına gönderilecek. Bize de gönderdiklerinizi Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu, Hayvan Hakları Konfederasyonu , Marmara Hayvan Hakları Federasyonu ve İstanbul için olanlar da İ İstanbul Hayvan Hakları Derneği sayfalarında yayınlanıp linkleri belediye ve bakanlıklara gönderilecek.Bu seçim öncesi yoğun biçimde ÇALIŞMALAR yapmanız, olası TOPLAMA VE KATLİAMLARI da büyük ölçüde önleyecektir.Ya BİRLİKTE hareket edip dağları delmek, ya da TEK PARMAK olarak kalıp bir ÇAKIL TAŞINI BİLE KALDIRAMAMAK…Karar da sizin, seçim de sizin..
Hayvan Hakları Konfederasyonu
Kurucular Kurulu

Yayınlayan Hakkında

İlginizi Çekebilir

Arşiv

AnadoluFed – Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Oy Yok! Kampanyası Ulusal Basında – DHA

  HAYVAN HAKLARINI YOK SAYANA OY YOK! Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu (AnadoluFed), yaklaşan genel seçimler için ‘Hayvan haklarını yok sayan siyasilere oy yok’ yazılı 6 farklı afiş ve 13 maddelik bildirge

Oy Yok!

STK’LARIN SEÇİM ÖNCESİ BAŞLAYAN DOĞAYI VE HAYVANLARI KORUMAYAN SİYASİLERE OY YOK KAMPANYASI SÜRERKEN HALA BİR RANDEVU BİLE VERMEYEN, SÖZ VERİYORUM BAŞLIKLI BİLDİRİMİZİ İMZALAMAYAN ADAYLARIN BULUNDUĞUNU GÖZ ÖNÜNE ALIRSAK;

Siyasilerin kesilerek katledilen Sakarya Yavrusu için verdikleri tepki ve seçim sonrası için sözleri “seçim üstü milyonların tepkisine neden olan olaydan seçim için partimize bir fayda çıkar belki” tepkisi midir? Tepkileri ne

Arşiv

Marmara Hayvan Hakları Federasyonu ”OY YOK” Kampanyası MHP 3. Bölge Görüşmeleri

Marmara Hayvan Hakları Federasyonu olarak  MHP İstanbul 3. Bölge milletvekili adaylarını ziyaret edip Türkiye’de hayvan hakları ile ilgili bilgilendirme yapıldı. ‘Hayvan Haklarını Yok Sayan Siyasilere OY YOK’ kampanyası kapsamında kendilerinden

0 Yorum

Yorum Bulunmuyor!

Bu makaleye ilk yorum yapan siz olabilirsiniz!

Yorum Yapabilirsiniz

Solve : *
17 − 4 =